Price: $1.578.316
Original Price: $2.177.453
| Plug(Voltage) | US A Type Plug(110-127V) |
| Condition | Refurbished |
| Brand | Lenovo |
| Screen Size Range | 15" - 15.9" |
| Screen Size | 15.6" |
| Screen Resolution | 1920 x 1080 |
| CPU Family | Core i5 |
| Operating System | Windows 11 |
| GPU Memory | Shared Memory |
| Screen Refresh Rate | 60Hz |
| Power Supply | Power Adapter |
| SKU | se260416165900293885025 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.